Embed

AKPARTİ KAYNAŞLI YÖNETİMİ

KAYNAŞLI İLÇE YÖNETİMİ
 
AK PARTİ KAYNAŞLI İLÇE YÖNETİMİ
İLÇE BAŞKANI
EROL BAYRAKTAR
ÖZGEÇMİŞİ
1971 Yılında Kaynaşlı Darıyeri Hasnbey Köyünde doğdu.İlkokulu D.H.B köyünde . Orta ve Lise öğrenimini Düzce imam hatip Lisesinde bitirdi.
Yüksek öğrenimini MISIR- KAHİRE- EL- EZHER Üniversitesi İlahiyat fakültesini tamamaladıktan sonra Milli Eğitim Bakanlığı İstanbul Özel Çamlıca ve Akçakoca yurtlarında Eğitmenlik ve Psikolojik Danışmanlık görevlerinde bulundu.
Vatani görevini Tekirdağ- Çerkezköy de Kısa dönem olarak tamamalayıp ardından Milli Eğitim bakanlığı Batman -Bağlar ilk öğretim okulunda 1 yıl Sınıf Ve Meslek Dersleri öğretmenliği yaptı.
Daha sonra Yüksek Lisans öğrenimi için Almanyaya gitti. Göethe Enstitüsü dil kursunu tamamlayıp Erlangen Üniversitesinde Yüksek Lisans Yapmaya hak kazandı.Avrupa bulunduğu süre içersinde çeşşitli bölgelerde özel yurtlarda idarecilik ve eğitmenlik görevlerinde bulundu.
Türkiye ye döndükten sonra Sakarya üniversitesi ilahiyat fakültesini bitirdi. Yabancı dil olarak arapça- ingilizce-almanca biliyor. Halen Açık Öğretim Fakültesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde öğrenimi sürdürüyor.
Ticaretle uğraşıyor.

SİYASİ GEÇMİŞİ:
Öğrencilik yıllarında Milli Türk Talebe Birliği Kahire Yönetim kurulu üyeliği-MTTB Düzce il başkanlığı - Refah partisi -Fazilet Partisi- Saadet Partisi- Ak parti .............................


İLKELERİ:
1- Sevdirmek -Nefret ettirmemek
2- Kolaylaştırmak- Zorlaştırmamak
3- Müjdeleyici olmak- Korkutucu olmamak
4- Açıklamak- Yergılayıcı olmamak
5- Sevgi-Barış- Kardeşlik ilkesini yaymak


YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

1-FAHRİ YAVUZ: 10-01-1956 Altunköy- Kaynaşlı- Düzcede doğdu. Babası İsmail , Annesi Gülizardır.İlk okulu 1966 da Yeniyurt köyünde bitirdi. 1973 yılında da Düzce İmam Hatip Lisesini bitirdi. 1979 haziranında Bolu Eğitim enstitüsünü bitirdi.
1974 yılında Kaynaşlı Merkez camiinde fahri olarak 1 yıl İmamlık yaptı. Aynı yıl içinde açılan İmamlık imtihanını kazanıp Murat Bey köyüne atandı. 9 Şubat 1974 de evlendi. 2 kız 1 erkek evladı vardır. 26 kasım 1979 yılında Elazığ ili Palu ilçesi Köprüdere köyünde Öğretmenliğe başladı. 9 Eylül 1980 de Gölyaka ilçesi Değirmentepe Köyündeki okula atandı. 1980 Askeri ihtilalden dolayı 1981 yılında Gaziantep Oğuzeli ilçesi Çıldıroba köyüne atandı. 4 yıllık görevden sonra 1985 yılında Cumayeri Yenitepe Köyüne atandı. 7 yıl görevden sonra 1992 yılında Kaynaşlı süperlit İlk öğretim okuluna branş öğretmeni olarak atandı. 1 yıl sonra Kaynaşlı ilk öğretime aynı ünvanla atandı. 2001 Eylülünde emekli oldu. Halen Darıyeri Hasanbey köyünde ikamet ediyor. Ak parti kurulduktan sonra Kaynaşlı teşkilatında kurucu üye olarak görev yaptı. Mevcut yönetimde görevine devam etmektedir.
2- SİNAN ERGİN:

3- MURAT SAY: 08-05-1979 Yılında Düzce de doğdu. İlkokulu Yeşiltepe köyünde, Ortaokulu Dipsizgöl de okudu. Liseyi Abant yolu üzerindeki Tarık Somer Lisesinde okumuştur. 2 yıl varan Turizm de çalıştı. 1999 da askere gitti. Asker dönüşü Koru Otelde 7 yıl çalıştı. Halen İsmailin yerinde çalışmaktadır. Aynı zamanda nakliye işleri ile ilgilenmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

4- SAİM ÖZKAN:10-06-1961 yılında Altunköy-Kaynaşlı-Düzce de doğdu. İlkokulu Altunköy de, Orta okulu Kaynaşlıda, Liseyi Bolu da bitirdi. 25 yıldır Köy Hizmetleri ve İl özel idaresinde halen görev yapmaktadır. Ak Partiye gönül veren tüm dava arkadaşlarımı sevgi ve saygıyla selamlarım. Durnak yok yola devam.

5- METİN ÇAPAR

6- ALAATTİN DİLEK: 02-06-1962 Yılında Adapazarında doğdu. İlkokulu Düzce Hamidiye ilkokulunda, Orta ve Liseyi Düzce Lisesinde okudu. Emekli esnaf olarak Esnaflığa devam etmektedir.
7- MEHMET ERGİN
8- SAFFET ÜN

9- EROL ÇİLLİ: 19-04-1960 Yılında Düzce İlk ve Orta okulu Kaynaşlıda bitirdi. 1980 yılında Düzce Ticaret Lisesi Muhasebe bölümünden mezun olmuştur. 1984 yılından 1998 yılına kadar Yurt içi ve yurt dışı nakliye yapmaktadır. 1998 yılından bu yana ise Çillioğlu Uluslar arası Nakliyat Orman Ürünleri Ticaret LTD ,de Ortak ve yönetici olarak görev yapmaktadır. Uluslararası Asya ve Avrupa Nakliye işi yamaya devam etmektedir.Evli 3 çocuk babasıdır.

10- MUSTAFA YILDIRIM: 20-04-1960 Hacıazizler- Kaynaşlı- Düzce de doğdu. Düzce Endüstri Meslek Lisesi Metal Bölümü Mezunudur. Kaynaşlı Demir Doğrama Esnafıdır. Evli ve 3 çocuk babasıdır. Halen Kaynaşlı Kumluca Mahallesinde İkamet etmektedir. 

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !